30/07/2019

Mamy nową stronę internetową!

Bardzo dziękujemy Wam, wszystkim naszym Klientom za cierpliwość.


Bardzo dziękujemy Wam, wszystkim naszym Klientom za cierpliwość, którą wykazaliście się oczekując na nasz nowy internetowy wizerunek. Cały czas pracujemy nad jego szczegółami i treścią, tak aby cała strona była dla Was czytelna i stanowiła źródło cennych informacji o naszej ofercie i o nas. W tej chwili znajdziecie w serwisie naszą ofertę, katalog produktów, aktualności, porady dotyczące produktów, odnośnik do ofert w serwisie allegro.pl oraz informacje o kontakcie.

Asortyment w katalogu jest uzupełniany na bieżąco, jeśli więc stwierdzicie, że jakichś pozycji brakuje (a były na poprzedniej stronie) lub zdarzył nam się jakiś błąd – prosimy o kontakt. Wszelką konstruktywną krytykę i sugestie poprawek przyjmiemy z otwartymi rękami :). Naszą ambicją jest to, by strona “żyła”, zawierała zawsze aktualne treści i była narzędziem, od którego zaczynacie kontakt z nami.

Tylko dzięki Wam, naszym Klientom i Waszym uwagom uda nam się wspólnie stworzyć serwis, który będzie praktyczny, przydatny, wygodny, przyjemny dla oka i ułatwi nam wzajemną współpracę.