24/08/2023

Od 28.08 dojazd po lewej stronie budynku

Rozpoczynamy prace związane z przyłączeniem działki do miejskiej sieci kanalizacyjnej. W związku z tym zamiast od prawej strony, zapraszamy do dojazdu z lewej strony działki bliżej naszej drugiej bramy. Magazynierzy dowiozą zamówione produkty na parking przed ogrodzeniem

28. sierpnia rozpoczynamy “małą” rewolucję spowodowaną koniecznością przyłączenia obiektów hurtowni do publicznej sieci kanalizacyjnej, w związku z czym chcemy poinformować Was o związanych z tym zmianach organizacyjnych. 

Oczywiście nadal pracujemy normalnie w standardowym trybie godzinowym (od 8-16 od poniedziałku do piątku), natomiast na czas trwania prac budowlanych zmieni się sposób wejścia do naszego magazynu. 

Zamiast bramy prawej, której używacie zazwyczaj udajcie się do tej po lewej stronie ogrodzenia. Oczywiście dołożymy starań by dobrze oznakować tę tymczasową drogę, ale na załączonym planie wyraźnie widać o co chodzi.

W związku z tym, że na co dzień jest to wejście prywatne mogą pojawiać się w nim dzieci, psy oraz koty, a na podwórzu także nasze pojazdy prywatne, dlatego prosimy Was o to by nie wjeżdżać na podwórze samochodami. Towar będzie dla Was wywożony przez naszych magazynierów na parking.

Zdajemy sobie sprawę z pewnych utrudnień jakie może to wszystko spowodować, ale pamiętajmy, że jest to organizacja tymczasowa i wkrótce wszystko wróci do poprzedniej. Mamy nadzieję, że nie zniechęci Was to do odwiedzin u nas, tym bardziej, że zmiany na które liczymy po zakończeniu prac powinny poprawić zarówno funkcjonalność jak i estetykę całego otoczenia.

O kolejnych zmianach będziemy informować Was na bieżąco.
Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość

Pliki do pobrania

Mapka_logo.png